| Произведение |
Рецензия |
Рецензент |
Дата |
| ******** У пошуках щастя вона******** |
Да, класно як читаю дуже багато думок, але неможу знайти себе ДОпОМОЖ!ть н!чого ... |
АН!ЛА |
2011-04-20 14:34:32 |
| 100%божевілля |
Очень интересный стих. Колючий, но трогающий.... |
Ялта |
2009-01-14 13:01:52 |
| Я кляте коло розірву |
ггг
Заключительная строчка просто супер!!! :)))... |
Andromeda |
2008-06-24 17:29:49 |
| про мене |
Просто чарівно! Гарний сповнений почуттями вірш... |
CleveRaT |
2008-03-07 21:40:33 |
| Вбивця |
А мені як сумно(дивлюся на дорожню сумку і сльози навертаються.Так хочеться дома... |
заквітчана мріями-прощається з усіма:*-( |
2008-02-10 17:20:12 |
| Вбивця |
"Тепер знову навчання ,навчання ..."
А. Тобто це надовго. Ясно.... |
Sterh |
2008-02-10 17:05:26 |
| Вбивця |
Дякую,але в мене не сесія.Це вже позаду.Тепер знову навчання ,навчання ....(Пове... |
заквітчана мріями-прощається з усіма:*-( |
2008-02-10 16:55:10 |
| Вбивця |
Щасти Вам на сесії.
Рада, що Ви ще повернетесь.
Вірш не сп... |
Sterh |
2008-02-10 16:43:17 |
| Вбивця |
Усім бажаю натхнення,гарних творів і теплих,дружніх стосунків(не сваріться більш... |
заквітчана мріями-прощається з усіма:*-( |
2008-02-10 14:11:24 |
| Думки тієї,що кохає |
Дуже гарно і боляче.Сама таке пережила, розумію..... |
Елена Бондарь |
2008-02-06 10:41:43 |
| Думки тієї,що кохає |
Гарно!Сподобалось!!!!Молодець!!!!... |
CIRIO |
2008-02-06 10:31:43 |
| ОН, ЛЮБОВЬ,И Я. |
Добрый Странник...... |
Торнадо |
2008-02-03 05:56:40 |
| ОН, ЛЮБОВЬ,И Я. |
Классно!!!! Вообще не люблю стихи про любовь, но этот понравился.... |
Странник |
2008-02-02 20:56:11 |
| Одинока |
Я так прочитала, что верна одиночеству???
Знаете, мені чомусь зах... |
Ніка |
2008-02-01 11:43:51 |
| БЫТЬ ТОБОЮ |
Заквітчана, не звертайте уваги! Не буду зараз казати про те, що це "ерунда&... |
БлюмКА |
2008-02-01 11:29:50 |
| БЫТЬ ТОБОЮ |
ха-ха,як смішно.Пішли всі в дупу!!!!!!!!!!!!!!!!!!краще мовчати ніж таке говорит... |
заквітчана мріями |
2008-02-01 09:42:04 |
| Максиму |
гггг супер рифма
ветрОв километрОв... |
zoz
|
2008-02-01 09:33:33 |
| БЫТЬ ТОБОЮ |
Раком стань (:... |
zoz |
2008-02-01 09:30:37 |
| Я сьогодні прокинулась одна |
я не знаю досконально украинский, но, по-моему, "бє" - это не то слово... |
Гемоглобин |
2008-01-31 16:26:20 |
| БЫТЬ ТОБОЮ |
Простите, но это - бред. Во всяком случае, форма для эмоций (вы же, как я помню,... |
ЧК |
2008-01-30 12:57:54 |
| Кукла |
та я неображаюся.Вибачаю,хоча і немає за що пробачати)Ви за справедливість,я теж... |
заквітчана мріями |
2008-01-29 11:34:04 |
| Кукла |
=))) якое непаразуменне...... |
Странніца в Ночі |
2008-01-29 00:10:14 |
| Кукла |
Дзякуй вялікі! Выбачайце, калі чым пакрыўдзіла:) Проста бываюць несумленныя аўта... |
Странніца В Ночі |
2008-01-29 00:08:07 |
| Кукла |
По-перше,я не лялька.А так називається лише твір.І ніякого відношення до моєї ос... |
заквітчана мріями |
2008-01-28 21:45:37 |
| Кукла |
Уважаемая Кукла! Ваше произведение, конечно, интересно и заслуживает внимания, н... |
Странница В Ночи |
2008-01-28 21:36:52 |
| я поцелую тебя в глаза |
сенкс!буду прислухатися,але не факт,що слухатимусь)))-неслухняна я і непідкорена... |
заквітчана мріями |
2008-01-25 11:10:25 |
| я поцелую тебя в глаза |
Заквітчана Мріями, обов'язково пиши! У Тебе гарний потенціал!:) Не сумніваюсь, щ... |
Ангеліна |
2008-01-08 15:04:42 |
| я поцелую тебя в глаза |
Ангеліна ,щире дякую за підтримку!Я декілька разів кидала писати,говорила собі... |
заквітчана мріями |
2008-01-08 14:42:35 |
| ЛЮбОВ |
"харить"-це словечко в мене від того,що деякий час проживала в Львівсь... |
заквітчана мріями |
2008-01-08 14:25:43 |
| я поцелую тебя в глаза |
Майстерність приходить з часом:) Головне - вміння відчувати. Мені здається, авто... |
Ангеліна |
2008-01-08 11:21:08 |