| Произведение |
Рецензия |
Рецензент |
Дата |
| ЛЮбОВ |
:) цікаво:)
і ще хочу запитати автора про значення слова "ха... |
А.Л. |
2008-01-08 11:11:46 |
| я поцелую тебя в глаза |
є пишу з 13-14 років,тут пару віршів цього періоду є.але все виникає споннтанно,... |
заквітчана мріями |
2008-01-08 11:00:57 |
| я поцелую тебя в глаза |
Ну как вам сказать... не хорошо и не плохо... средне... вы, наверное, не так дав... |
Булаффчонка |
2008-01-07 19:57:55 |
| Забуду |
ок.тим паче мене не буде 2 тижні.... |
заквітчана мріями |
2008-01-07 15:34:35 |
| Забуду |
Уважаемый автор! Просьба не выкладывать за один день больше 2-3 произвед... |
Ника Морозова Хранитель Новинок |
2008-01-07 14:28:20 |
| Операція на душі |
Параноя..-а це ідея)Може про це й написати?))Можливо ви праві,але нехай це залиш... |
заквітчана мріями |
2008-01-07 10:06:10 |
| Одна з причин,через яку покидають жінок |
О...сесія(((скоро вже їду...Дякую за побажання,вам теж успіхів,щоб все здали на ... |
заквітчана мріями |
2008-01-07 09:58:34 |
| давай останемся друзьями |
Стерх ,спасибі за пораду.але в мене проблема,я ніколи ,коли пишу,не звертаю ува... |
заквітчана мріями |
2008-01-07 09:54:28 |
| Я ухожу. |
Досить сумно.... |
Стерх |
2008-01-07 01:23:51 |
| Операція на душі |
Дівчина... Що можу сказати... Задля твору це малувато, задля вільного опису емоц... |
Стерх |
2008-01-07 01:22:26 |
| Одна з причин,через яку покидають жінок |
У мене також зараз період, коли "нікого в дома".))
Пізніше.
| Стерх |
2008-01-07 01:11:21 |
| давай останемся друзьями |
Заквітчана мріями, погодьтесь, значно простіше було б виправиши хоча б орфографі... |
Стерх |
2008-01-07 00:58:44 |
| я поцелую тебя в глаза |
Хучонок ,я ж не винна,що саме такі асоціації в мене коли я думаю про когось.а ще... |
заквітчана мріями |
2008-01-06 18:50:15 |
| давай останемся друзьями |
в такому разі я по-китайському написала...не подабається ,не розумієте ,то так і... |
заквітчана мріями |
2008-01-06 18:40:35 |
| давай останемся друзьями |
Какие могут быть эмоции и "психологическая сторона", если его даже нел... |
Andromeda |
2008-01-06 16:09:40 |
| я поцелую тебя в глаза |
оригинальность для меня - это наличие чего-то нового, свежего, интересного в те... |
Хучонок |
2008-01-06 15:15:26 |
| я поцелую тебя в глаза |
що у вашому розумінні оригінальність вірша?невже у всіх авторів подібні вірші пр... |
заквітчана мріями |
2008-01-06 15:09:16 |
| давай останемся друзьями |
ну вибачайте,цей вірш я написала на лекції)часу немає,сесія.важко всюди встигати... |
заквітчана мріями |
2008-01-06 14:56:36 |
| Я ухожу. |
я не прагну створювати досконалий вірш,бо в моэму розумінні вірш-струни душі,емо... |
заквітчана мріями |
2008-01-06 14:45:14 |
| я поцелую тебя в глаза |
ну вы бы хоть ошибки исправили!
ни ритма, ни оригинальности. плохо... |
Хучонок |
2008-01-06 14:42:40 |
| давай останемся друзьями |
Мда-а... а ошибок здесь еще больше...... |
ЧК |
2008-01-06 13:25:14 |
| Я ухожу. |
Если это белый стих, то где ритм? Если вольный - где рифма? Для верлибра слабова... |
ЧК |
2008-01-06 13:21:21 |
| Операція на душі |
Напешіть комент,будь ласка.Дуже цікава мені ваша думка саме на цей твір... |
заквітчана мріями |
2008-01-06 11:54:57 |
| Одна з причин,через яку покидають жінок |
Дякую,приємно читати такі слова,вони надихають)Напевно ,деякі почуття пишуться з... |
заквітчана мріями |
2008-01-06 11:52:46 |
| Одна з причин,через яку покидають жінок |
Загалом-то, мені просто здалося, ніби ті самі почуття люблячої жінки Ви писали з... |
Стерх |
2008-01-05 21:24:46 |
| Одна з причин,через яку покидають жінок |
ну значить так...Спочатку я писала просто думки тої,що кохає і те,що трапляється... |
заквітчана мріями |
2008-01-05 19:39:37 |
| Одна з причин,через яку покидають жінок |
Реалізм присутній? Тобто чи звято за основу цього твору реальну історію, хай із ... |
Sterh |
2008-01-04 21:56:32 |