| Произведение |
Рецензия |
Рецензент |
Дата |
| *** |
Непогано, як на мене :)
Сподіваюся, що наступного разу в очах ти побачиш ... |
Вітерець |
2007-03-25 13:27:17 |
| *** |
Як на мене, вірш дуже вдалий і насичений справжніми почуттями. Браво!... |
Kate |
2007-03-24 14:59:40 |
| *** |
Гарно..гарно...а хочеш дізнатися чи правду кажу, то прочитай цей вірш іншій на д... |
Олег Мельник |
2007-03-18 17:44:40 |
| *** |
Зовсім не маячня! Досить гарний вірш. Щодо примітки - я згодна з Ангеліною.... |
Душа и Сердце |
2007-03-18 08:52:42 |
| *** |
Стихотворение правда, понравилось, молодец!
А примітку свою - мой... |
Ангелина |
2007-03-17 19:21:43 |
| *** |
Чудово! Ніяких поганих коментарів до цього вірша особисто в мене немає. Незважаю... |
Лесник |
2007-03-16 13:17:00 |
| *** |
парниша, зачем кидать одни и теже стихи?!!! не жди коментариев, а просто пиши...... |
Эмэрал |
2007-03-15 21:59:14 |
| *** |
Вау! Мені б хтось таке написав. Я просто в захваті! Вищий бал... |
Remina Luter |
2007-03-15 14:28:36 |
| *** |
Мне прет!.. По-моему, очень правдоподобный и искренний стих. Из этого Flaubertа ... |
Astra |
2007-03-14 22:21:38 |
| *** |
Класно!.. Дуже ніжно й лірично.... |
Poetry |
2007-03-14 22:18:08 |