| Произведение |
Рецензия |
Рецензент |
Дата |
| ПЕРЕМОГА |
Я вкотре хочу вас переконати в тому, що смерть 40 мільйонів невинних людей НІ ЗА... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 23:02:03 |
| ПЕРЕМОГА |
>>Будь ласка, не ображайте добре знану мною Reminu Luter. Вона на сайті до... |
Dogma |
2007-05-10 23:00:09 |
| ПЕРЕМОГА |
скажу кратко: КГ/АМ... |
Lepricon |
2007-05-10 22:54:44 |
| ПЕРЕМОГА |
Стил, это наша клиентура)
Пора в Харчевню зазывать!
У них ни чести... |
Dogma |
2007-05-10 22:53:13 |
| ПЕРЕМОГА |
Удивительно - кроме себя, Догмы, Марсианки, Лунатика и Хучонка и само-собой Дубр... |
Steel Dragon |
2007-05-10 22:52:13 |
| ПЕРЕМОГА |
Я не заперечую минулого - почитайте сам вірш. Просто я хочу, щоб минуле ми бачил... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 22:50:38 |
| ПЕРЕМОГА |
Будь ласка, не ображайте добре знану мною Reminu Luter. Вона на сайті досить дав... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 22:48:19 |
| ПЕРЕМОГА |
Догма, да им чем хуже, тем лучше. Бьют на жалость, на сострадание, отрицают прош... |
Steel Dragon |
2007-05-10 22:47:16 |
| ПЕРЕМОГА |
Я тоже поддерживаю автора и считаю, что все критики просто невнимательно читали ... |
Критик |
2007-05-10 22:42:00 |
| ПЕРЕМОГА |
Спам крепчает, как я посмотрю!
Некрасиво привлекать всех родных и знакомы... |
Dogma |
2007-05-10 22:41:19 |
| ПЕРЕМОГА |
Цілком і повністю згодна з думкою автора. Святкування дня перемоги прийшло від д... |
Remuna Luter |
2007-05-10 21:33:50 |
| ПЕРЕМОГА |
Браво, Хучонок!
... |
Dogma |
2007-05-10 20:57:02 |
| ПЕРЕМОГА |
Спамом истину не донесешь.
Прям сектант!
Мое мнение про твои мет... |
Dogma |
2007-05-10 20:54:54 |
| ПЕРЕМОГА |
ми святкуємо не смерть, а життя. життя і свободу, що є зараз у вас. і ви можете ... |
Хучонок |
2007-05-10 20:50:26 |
| ПЕРЕМОГА |
На жаль, нема аргументів ні стосовно НКВД, ні щодо євреїв, ні щодо методів війни... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 20:35:24 |
| ПЕРЕМОГА |
Автор, я предлагаю вам аргументы, а вы называете их общими словами и домыслами, ... |
Лунатик |
2007-05-10 19:45:12 |
| ПЕРЕМОГА |
Я не тужуся - мені не так уже й важко викладати історичні факти в логічній послі... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 19:27:38 |
| ПЕРЕМОГА |
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>... |
Unbreakable |
2007-05-10 17:40:00 |
| ПЕРЕМОГА |
Для Unbreakable
"До сих пор" пишеться окремо.
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 17:30:01 |
|
| ПЕРЕМОГА |
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>... |
Unbreakable |
2007-05-10 17:23:18 |
| ПЕРЕМОГА |
Для Dogma
Ти б не могла висловлювати свої думки якось зрозуміліше... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 17:22:14 |
| ПЕРЕМОГА |
И сколько их под этим аккаунтом висит?
Тот, кто мне сейчас отвечал- не ви... |
Dogma |
2007-05-10 17:17:34 |
| ПЕРЕМОГА |
Для Unbreakable
Дуже радий, що Вам про мене все ясно. Я був би пр... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 17:16:57 |
| ПЕРЕМОГА |
Для всіх критикантів
Прошу звернути увагу, що ніхто з вас не знай... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 17:13:33 |
| ПЕРЕМОГА |
Многоликий, не гоните волну. :-)))
Всем про вас всё понятно, можете не на... |
Unbreakable |
2007-05-10 17:12:29 |
| ПЕРЕМОГА |
Для Неземная
Ви мене неправильно зрозуміли. Я якраз не вважаю 9 т... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 17:08:45 |
| ПЕРЕМОГА |
Для Dogma
Якщо ти нічого там нового не побачила - значить, ти не ... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 17:05:54 |
| ПЕРЕМОГА |
2Неземная: это спамер, бессмысленно к нему обращаться.
Цель - вовсе не д... |
Dogma |
2007-05-10 16:07:56 |
| ПЕРЕМОГА |
замени слово праздник, на слово память и ты получишь смысл этого. мы чтим, а не ... |
Неземная |
2007-05-10 13:59:41 |
| ПЕРЕМОГА |
1. Я знову ж таки не буду відповідати на образи. Вони лише демонструють примітив... |
Ost_77(Олексій С.) |
2007-05-10 13:31:59 |