| Произведение |
Рецензия |
Рецензент |
Дата |
| -------------------------------------- |
а ось мені усе довподоби )) кожному овочу... ой... слову - своє місце )) так влу... |
CleveRaT |
2008-06-02 22:32:22 |
| -------------------------------------- |
Гм, можливо й так. Для літературної версії в наступну збірку може й заміню щоб н... |
Драго |
2008-06-01 20:44:00 |
| -------------------------------------- |
. про "все звичайне" не можна не погодитись, але все ж таки, якщо замі... |
SunLine |
2008-06-01 14:53:40 |
| ------------------------------- |
Замечательно!... |
А.Л. |
2008-05-23 11:08:23 |
| ------------------------------- |
буря оплесків та злива посмішок!! Дуже-дуже гарно ))... |
CleveRaT |
2008-05-23 08:38:40 |
| ------------------------------- |
Надзвичайно красиво і сильно!
10. ... |
ніка |
2008-05-23 07:57:13 |
| ------------------------------ |
конец просто суппер. читается очень легко, мне понравилось... |
Неземная |
2007-04-06 10:22:24 |
| ------------------------------ |
Очень понравилось.... |
Andromeda |
2007-04-06 10:09:31 |
| ---------------- |
А знаєш, гарно...дуже реалістично... |
Дива |
2007-02-02 23:44:50 |
| ---------------- |
Дуже сподобалось... |
sugarless |
2007-02-02 22:37:34 |
| --------------- |
я вражена, що буває дуже рідко. з усіх твоїх робіт ця - найкраща. ... |
досягла мети |
2007-01-24 18:19:40 |
| ----------------- |
Хороший стих, мне понравился. Если сделать "У воду" вместо "В вод... |
Andromeda |
2007-01-13 20:24:56 |
| ----------------- |
Над рiчкою духняный плин,
Вiд сiна свiжого покосiв,
В маетка зорян... |
Изгой |
2007-01-13 14:42:31 |
| ----------------- |
Гламурненько...:)))... |
Тёмная Лошадка |
2007-01-13 13:57:20 |
| ----------------- |
:)))) классно! очень понравилось!... |
Амур |
2007-01-13 13:54:24 |
| -------------------- |
Просто здорово, так по-украински... Я не об языке, а стилем, духом что ли)... |
diva |
2007-01-13 10:45:01 |
| -------------------- |
замечательно... |
МасКотиК |
2007-01-13 07:05:10 |
| -------------------- |
нет, нет, ничего не надо... замечательное стихотворение: нежное, красивое. такая... |
Хучонок |
2007-01-13 01:22:10 |
| -------------------- |
Очень четко подобрана рифма, хорошие строчки, но я думаю, что их можно продолжит... |
Миледи |
2007-01-12 18:18:08 |
| ------------------- |
"Усе, що є – лише душа і зорі,
І міст між ними – прірва між людьми,<... |
beskryl |
2006-12-28 11:10:48 |
| ------------------- |
Прочитав ше раз, очень даже "нічо так"!
Но нашо там "темн... |
NetPhantom |
2006-12-27 19:22:58 |
| --------------------------- |
Все вписується, бо міняти я вже не буду))) а "прохач" зовсім не просто... |
Драго |
2006-12-26 17:26:45 |
| ------------------- |
Покатит.... |
Andromeda |
2006-12-26 14:31:07 |
| ------------------- |
Превед! Ну нічо так. Знов метелики? ;))... |
NetPhantom |
2006-12-26 14:23:15 |
| ------ |
Авжеж)) Прорвемся!
PS: HBS rulezZz1... |
NetPhantom |
2006-12-26 13:54:30 |
| --------------- |
Ну Кєшинька, не збивай ритм, хоч би отак вже замінив 8й рядок:
"Нема... |
NetPhantom |
2006-12-26 13:50:34 |
| ---------------------------- |
гиги, ну так-сє, но кінцівка спасає положення.... |
А може я тупий? |
2006-12-26 13:33:46 |
| --------------------------- |
Кэша, соррі, но по-моєму не без протупа. 2й абзац по тематиці не вписується, і &... |
А може я тупий? |
2006-12-26 13:17:08 |
| ---------------------------- |
Былинная вязь.:о)... |
Торнадо |
2006-12-24 06:07:32 |
| --------------------------- |
просто замечательно. ... |
сумирэ |
2006-12-23 12:54:52 |