| Произведение |
Рецензия |
Рецензент |
Дата |
| Пофарбуй... |
намалюю тобі на стіні небо й зорі
як в дитинстві, щоб ти відчував запах с... |
Олеся Пасечник |
2009-02-12 10:34:58 |
| Коли до неба є лише два кроки... |
отличная форма изложения, но все же созданные вами образы мне показались слишком... |
SunLine |
2008-08-05 19:59:18 |
| Коли до неба є лише два кроки... |
Мне чем-то песню напоминает))... |
NadiN |
2008-08-05 18:54:02 |
| Маски |
Маски...дуже схоже на мене...навіть є проза цому присвячена...а взагалі-то мені ... |
Roxen |
2008-06-28 21:17:59 |
| Маски |
Гениально шедевр.... |
Andromeda |
2008-06-28 13:34:35 |
| Чомусь... |
Сергій, дозвольте мені бути Вашою фанаткою. У Ваших рядках впізнаю себе! (і тому... |
Andromeda |
2008-06-23 11:10:17 |
| Чомусь... |
відсутність думок не повинна лякати -
це ліки від болю
який заваж... |
щуренЯтко |
2008-06-22 23:07:54 |
| Щосб незрозуміле |
шУгають.
"шугати шугати, шугнути 1) (мчати, нестися) to tea... |
Автор |
2008-06-20 23:48:26 |
| Щосб незрозуміле |
кроки вiдлунням шугають до неба чи шагають?... |
лил |
2008-06-20 20:40:50 |
| Кіно |
Дуже гарно!
Подобається українська мова, і ви чудово нею володієте.... |
Andromeda |
2008-06-20 13:08:09 |
| Щосб незрозуміле |
Це дійсно щось незрозуміле... Але вся ця незрозуміла сукупність передає загальни... |
Andromeda |
2008-06-20 13:06:33 |
| Знеструмлений мозок |
Дуже сподобалось!!!... |
Andromeda |
2008-06-20 13:03:58 |
| Світ без слів |
!дуже-дуже сподобалось! дійсно, світові неважливо, з ким ми і проти кого... |
CleveRaT |
2008-06-17 13:40:48 |
| Кіно |
!дуже гарно!... |
CleveRaT |
2008-06-17 13:39:29 |