| Произведение |
Рецензия |
Рецензент |
Дата |
| The Dreamers |
хорошо написано... и, как уже подмечено, актуально... |
сумирэ |
2005-12-23 01:00:23 |
| The Dreamers |
Замечательно.)
Главное тема актуальная.. К сожалению..(... |
Чертенок |
2005-05-05 12:58:20 |
| без назви взагалi |
Додлубує для мене просто нове слово.
Взагалi вiршi, що я читаю сьогоднi ... |
Сталкер |
2005-04-26 00:39:39 |
| Про зиму без назви |
Це круто... |
Сталкер |
2005-04-26 00:36:52 |
| Ти - чорний, як зима |
А ти пробувала писати речi якi не наболiли?( тут можливо я не ту слово пiдiбрав,... |
Серый Волк |
2005-04-08 23:07:27 |
| Депресiя. Антитеза |
Задачей психолога является классификация обычных людей по категориям, людей не о... |
Неизвестник |
2005-03-20 10:42:43 |
| Депресiя. Антитеза |
Праздность - основа будь-якої психологiї. Це Нiцше, як не дивно. Я не розумiю пс... |
Сталкер |
2005-03-20 00:40:08 |
| Танок - ЧАСТИНА 2 |
I я не для тебе танцюю... - очень сомнительно, что это действительно так.
... |
Неизвестник |
2005-03-14 13:15:26 |
| Танок - ЧАСТИНА 1 |
В душе какой-то дезонанс, противоречие желаний и реального мира. А про танец мне... |
Неизвестник |
2005-03-14 13:09:17 |
| Хто повернеться |
А якщо все ж таки придивитися,
То цей свiт набагато поганiший.
I... |
Воробьёв Иван |
2005-03-12 00:44:22 |
| Як |
В тебе зовсiм немає настрiю... Це ж треба, весь свiт, здається, сумує, але всi н... |
Неизвестник |
2005-03-11 10:05:20 |
| Хто повернеться |
Всьо, лiквiдую наголоси... |
Iрина aka Blade |
2005-03-09 09:27:25 |
| Хто повернеться |
На мою думку, наголос взагалi нiде не треба було ставити. А вiрш, як менi здалос... |
Неизвестник |
2005-03-09 09:08:34 |
| Березень |
оце круто, оце я вiдчуваю, дiйсно.
REALITY таке собi. Спасибi величезне.... |
Сталкер |
2005-03-08 01:13:48 |
| Хто повернеться |
Взагалi дуже впевненi вiршi. Є таке слово росiйською: добротные.
але диви... |
Сталкер |
2005-03-08 01:11:00 |
| шось таке тепле |
Очень красиво. Приятно читать такие стихи. :)... |
Неизвестник |
2005-03-01 01:44:54 |
| но нейм |
Якщо чесно, то мене ця остання строфа якось теж турбує - але не в планi дiєслiвн... |
авторка Iрина - Нахтiгалю |
2005-02-25 14:09:52 |
| но нейм |
вiрш надзвичайно суперовський. але от дiєслiвну риму в останнiй строфi я б замiн... |
Nachtigall |
2005-02-25 13:57:08 |
| но нейм |
Сильное стихотворение!... |
Loona |
2005-02-24 11:10:04 |
| В.К.№1 |
кльово, ну що ж сказати. ритмiка просто суперська, я майже певен, шо саме через ... |
Nachtigall |
2005-02-15 12:33:58 |
| В.К.№1 |
В этом стихотворении слышны мотивы, созвучные с мотивами другого автора Либры ... |
Captain GeMo |
2005-02-13 17:58:45 |
| В.К.№1 |
Нє... Сокири пiд лiжком немає - я Достоєвським не захоплююсь, мерсi верi мач. Хо... |
Iрина aka Blade |
2005-02-12 09:42:53 |
| В.К.№1 |
Не слушай их!! У тебя такая самобытная поэзия, непохожая ни на что. Они еще слиш... |
Левада |
2005-02-11 14:54:28 |
| В.К.№1 |
Не знаю, я не сторонник такой поэзии, мне больше нравиться нечто более классичес... |
Richard |
2005-02-11 10:29:26 |
| В.К.№1 |
Что у тебя в голове, если ты такое пишешь? Небось под кроватью лежит топор, и ты... |
babylon |
2005-02-11 10:27:03 |
| В.К.№1 |
Не таке, але схоже є у Катяри. Я маю на увазi, скорiше, гарний i професiйний пiд... |
Серый Волк |
2005-02-10 22:07:24 |
| В.К.№1 |
Я в тебя просто влюблена))) Такие чудесные стихи. И ты, наверняка, чудесная))). ... |
Левада. |
2005-02-10 10:36:24 |
| Депресiя. Антитеза |
А я начинаю думать, что все что написано украинским языком прекрасно! Ирина, я в... |
Рада Нишак |
2005-02-09 23:20:03 |
| Депресiя. Антитеза |
Просто замечательно! Очень-очень-очень понравилось.
2Серый волк - ты как... |
Левада. |
2005-02-09 23:02:59 |
| Депресiя. Антитеза |
Дуже сильний вiрш. Менi важко нормально коментувати такi вiршi, оскiльки я не ма... |
Серый Волк |
2005-02-09 22:56:23 |