| Произведение |
Рецензия |
Рецензент |
Дата |
| Ящик |
Эй . web-girl . это ты чтоль прячешься за "чччч"
в рецензиях?<... |
cozersatel |
2011-01-30 11:50:16 |
| фiалка |
Мне очень понравился этот стих! Молодец!... |
ЕжOFF |
2006-07-14 11:27:45 |
| бомбосховище |
Нічого собі...... |
Dogma |
2006-06-03 22:11:48 |
| концепцiя |
подобається... дуже!!!... |
Хучонок |
2006-06-03 19:35:35 |
| 10 хвилин зы вчора. |
нема за що, це Вам спасибі:)... |
Web-girl |
2006-05-31 18:29:31 |
| 10 хвилин зы вчора. |
cool (:... |
zoz |
2006-05-29 18:46:51 |
| 10 хвилин зы вчора. |
Дуже сподобалось!!! Дякую Вам...дуже гарно написано!!!!!!... |
Princhepessa |
2006-05-28 19:39:10 |
| Двiрник |
ААА, будьте добры - доказательства в студию.... |
Zarayan |
2005-12-19 00:11:17 |
| Двiрник |
ПЛАГIАТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ВХIД У ЗМIННОМУ ВЗУТТI........................ |
ААА |
2005-12-18 20:13:21 |
| Ливень |
Мрачно...как и подобает ливню. ... |
Loona |
2005-12-05 02:50:47 |
| Україна |
просто скажу: дуже сподобалось...... |
Голос |
2005-11-23 18:03:07 |
| листи |
Декiлька разiв перечитав твiр i коментарi. Думаю, попереднiй коментатор, дещо п... |
Любомир Семикост |
2005-11-04 13:20:58 |
| вiдчайдушне |
Чудово, коли кохання вiдчайдушне й необорне.
А сила його, мабуть, саме в ... |
Любомир Семикост |
2005-10-31 10:53:49 |
| листи |
Я зараз почну "розшифровувати" цей вiрш i знов ризикую когось образити... |
Любомир Семикост |
2005-10-31 10:45:14 |
| заснiжене мiсто |
А хтозна чого мене пробило?...Вiдпочинок вiдмiнно, а в тебе? чому не пишеш?... |
Web-girl |
2005-08-22 14:28:04 |
| заснiжене мiсто |
Ну, от. Ще ж лiто, пiвмiсяця цiлих, а ти про зиму. Мабуть тому трохи рима кульга... |
Сталкер |
2005-08-16 23:15:07 |
| дощу немає |
Чудовi образи, чудовий вiрш, як завжди.... |
Любомир Семикост |
2005-08-16 14:40:34 |
| коли люди питають |
Програю трошки свого часу...випадково натрапив на цей вiрш...менi здається дуже ... |
Голос |
2005-07-07 23:37:49 |
| сигареты и кофе |
А мне просто, не мудрствуя лукаво, очень понравилось. Очень!!!!!... |
Торнадо |
2005-06-21 04:48:28 |
| сигареты и кофе |
А у меня с уютом!!! Конечно не для каждого...но для меня-да! красивое стихотворе... |
Голос |
2005-06-21 00:15:34 |
| головою в стiну |
Класно!... |
Сталкер |
2005-06-21 00:03:58 |
| тоска |
красиво...... |
Князь |
2005-06-15 19:53:04 |
| знову про море... |
Ваше понимание меня Оччччень радует:))... |
Web-girl |
2005-05-28 19:27:00 |
| вiршi |
Таки виходить що КРIЗЬ... i вдало виходить...... |
Любомир Семикост |
2005-05-27 12:46:03 |
| банальнi розмови |
Пиши, дiвчино, пиши! По 5 i по 10, а якщо можеш то i бiльше. Натхнення тобi.
| Любомир Семикост |
2005-05-27 12:26:47 |
|
| квiтень |
Єднаєш особисте й соцiальне? (с) Вдало. Молодець.
А в самотi теж є свої ... |
Любомир Семикост |
2005-05-27 12:17:00 |
| знову про море... |
У меня была идея перестроится на украинский... Но сначала я не понял треть слов ... |
Wolt |
2005-05-27 00:31:16 |
| Двiрник |
я не обмовилась... |
Web-girl |
2005-05-12 21:05:15 |
| дверь |
А я и не говорила, что это белый стих, я выбрала белый и вольный, а оно.....Ну ... |
Web-girl |
2005-05-12 21:04:08 |
| письмо |
Спасибо вам всем большое, что читаете, для меня это очень-очень-очень важно... |
Web-girl |
2005-05-12 20:45:56 |