| Произведение |
Рецензия |
Рецензент |
Дата |
| ОНА |
Не обижайте добрую бабушку Якут, она ведь тоже человек! На самом деле она белая,... |
mourner & natalinka |
2005-02-28 09:30:00 |
| ОНА |
Да, я тоже с КМ :)
Понимаю, ой как понимаю, у меня по ней экзамен 16го :)... |
dying_sphynx |
2004-01-05 23:18:34 |
| Страшнi слова |
Сразу не буду - немного погодя...
Кстати очень зря - можешь не любить, а ... |
мося |
2003-12-19 02:13:16 |
| ОНА |
А по мне-так сессия :-)))))... |
Масяня |
2003-12-15 16:05:05 |
| Пошла на... |
Да, плагиат не лучший, посредственно - творенье, послать - что может проще быть,... |
Сама_по_себе |
2003-12-15 15:04:40 |
| Сповiдь наркомана |
Дякую, за реальну _нформац_ю.
... |
Dogma |
2003-12-15 14:55:50 |
| Пошла на... |
Зоз, ты где????Зацени - лично....... |
Масяня (и.о. Догмы) |
2003-12-15 14:40:48 |
| ОНА |
Да это любовь.. :)... |
Luciferion |
2003-12-15 02:10:02 |
| Memento Mori |
Приємно бачити українську мову останн_м часом на Л_бр_. Та й ще в так_й к_лькост... |
Evilly |
2003-12-13 23:46:02 |
| Сповiдь наркомана |
Не знаю точно, наскiльки серйозна ситуацiя у всьому свiтi, але якщо допустити, щ... |
Lucio |
2003-12-13 02:27:53 |
| Страшнi слова |
Щас удивишься - Тараса Григоровича не уважаю:-)) Это тема для отдельной диссерта... |
Догма....бывшая |
2003-12-12 17:26:42 |
| Страшнi слова |
Почему-то я не удивляюсь...... |
мося |
2003-12-12 15:42:46 |
| Сповiдь наркомана |
Я думала-потому и спросила. Есть вопросы-насколько ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ситуация со СПИ... |
Dogma |
2003-12-12 15:30:36 |
| Страшнi слова |
Лину Костенко-обожаю:-))) Рада что еще что то ее знает:-))) ... |
Догма |
2003-12-12 15:24:35 |
| Страшнi слова |
Так я не осуджую, тепер все зрозум_ло...
Довол_ ц_кава _нтерпретац_я.... |
мося |
2003-12-12 14:12:01 |
| Небеса кохання |
Всеперемагаюче _ всеруйнуюче кохання...
А в_рш ц_кавий.... |
Хтось |
2003-12-12 01:28:13 |
| Страшнi слова |
Я прекрасно знаю, що перший рядок вiд Лiни Костенко...i не намагався цього прихо... |
Lucio |
2003-12-11 23:59:39 |
| Сповiдь наркомана |
Це справдi жорстока реалiя... Був один знайомий... А це лиш кiлька рядкiв з його... |
Lucio |
2003-12-11 23:57:05 |
| Страшнi слова |
Что-то я задумалась....... |
Dogma |
2003-12-11 18:10:38 |
| Небеса кохання |
_снує, але на жаль не вс_ з ним стикаються:-))))... |
Dogma |
2003-12-11 14:56:54 |
| Весна кохання |
Добре:-))... |
Dogma |
2003-12-11 14:55:23 |
| Сповiдь наркомана |
Вибач мен_ за дивне питання-це реальна _стор_я чи взята з якоїсь газети? Дуже пр... |
Dogma |
2003-12-11 14:54:15 |
| Навколо нас |
Многие устали-надеемся на лучшее:-))... |
Dogma |
2003-12-11 14:52:14 |
| Memento Mori |
Хорошее начало на Либре!... |
Dogma |
2003-12-11 14:50:44 |
| Навколо нас |
Що страшно, що кожен з нас егоїст... _ як це ж жити з таким п_длим, своїм егоїст... |
мося |
2003-12-11 13:09:22 |
| Весна кохання |
Оце так...... |
мося |
2003-12-11 13:04:23 |
| Страшнi слова |
Страшн_ слова, коли вони мовчать,
Коли вони зненацька притаїлись,
Коли не знає... |
мося |
2003-12-11 12:56:48 |