| Произведение |
Рецензия |
Рецензент |
Дата |
| Що таке кохання:) |
так , дійсно , дуже гарний вірш)... |
lerrra delirio |
2012-07-13 10:15:18 |
| Що таке кохання:) |
так гарно написано про кохання, а найголовніше - воно дійсно таке "дивне і ... |
Inna Luz |
2009-11-04 22:15:06 |
| Що таке кохання:) |
действительно красиво...чувствуется душа...... |
handangel |
2009-04-08 22:29:02 |
| Що таке кохання:) |
Вірш чудовий не тільки з літературної точки зору, але й з естетичної, глибоко за... |
Світлана |
2007-11-23 11:35:33 |
| Ти є... |
знайомо, дуже знайомо. дякую... |
NadiS |
2007-04-03 19:05:40 |
| Ти є... |
to Неземная
дякую) Ваші слова та й Богу б у вуха =) ... |
Вітерець |
2007-04-03 16:50:03 |
| Ти є... |
очень нежный и чувственный стих.......... жаль что так часто с нами бывает.
| Неземная |
2007-04-03 13:19:26 |
| Ти є... |
вот поэтому ваш стих и понравился)!... |
Амур |
2007-04-03 11:29:57 |
| Ти є... |
to Амур
Дякую =) там де навіть БУЛО кохання не може бути образ чи зла...... |
Вітерець |
2007-04-03 11:28:54 |
| Самотність |
концовка замечательная)! сразу росвеевает грусное одночество, а я вот люблю один... |
Амур |
2007-04-03 11:27:45 |
| Ти є... |
Понравилось, очень легко написано. без обид и зла, а с теплом и еще не охладевши... |
Амур |
2007-04-03 10:48:28 |
| „Той, хто спить на моїх долонях...” |
to Неземная
Дуже дякую ) ... |
Вітерець |
2007-04-01 23:51:09 |
| „Той, хто спить на моїх долонях...” |
невероятно красиво. захватывает чувственность... |
Неземная |
2007-03-28 16:03:50 |
| Відпусти |
дуже гарно... сподобалось!... |
Хучонок |
2007-01-28 15:08:18 |
| Відпусти |
Дуже гарний вірш! Сподобалося! Усі ми проходимо крізь любовні випробування...
| Саша Кузьмищев |
2007-01-28 10:28:19 |
|
| Відпусти |
дякую )
Іноді робиш кроки вперед, але минуле тримає тебе...тоді доводить... |
Вітерець |
2007-01-28 00:21:12 |
| Відпусти |
Цікава форма вірша! Сподобалось.
А все таки краще робити кроки по... |
Solodka Darysia |
2007-01-27 23:53:50 |
| Очі янголів... |
Всім дуже дякую за приємні слова ) ... |
Вітерець |
2006-12-30 10:38:23 |
| Що таке кохання:) |
Спасибо, я очень рад!:))))))))))))) что о бо мне не забывают:)))) не обижайтесь,... |
Амур |
2006-12-29 22:11:01 |
| Очі янголів... |
:))))))))))))))) молодец! замечательно!
Я разделаю Вашу точку зрения стоп... |
Амур |
2006-12-29 22:07:55 |
| Що таке кохання:) |
Надзвичайно! Як на мене це найкращий вірш серед прочитаних у твоєму змісті. Поєт... |
Solodka Darysia |
2006-12-29 22:07:19 |
| Очі янголів... |
Так, життя справді цікаве! Головне не забувати про того янгола що сидить на плеч... |
Solodka Darysia |
2006-12-29 22:03:51 |
| Що таке кохання:) |
Дуже дякую ) ... |
Вітерець |
2006-08-23 12:57:57 |
| Що таке кохання:) |
Українська мова - це чудово. А твоє володіння нею, почутття рими і ритму, настрі... |
Andromeda |
2006-08-23 04:18:53 |
| Я лише слово на твоїх вустах |
Очень красиво, чувственно, романтично... Ты молодец!... |
Andromeda |
2006-08-23 04:17:01 |