| Название |
Жанр |
Описание |
Автор |
Дата занесения |
| Тоска |
Лирика |
Это никому не посвящается...... |
|
15.3.2006 |
| Иуже отшумели дожди... |
Лирика |
... |
Удав |
15.3.2006 |
| Для тебя… |
Лирика |
Для тебя... |
Algarade |
15.3.2006 |
| Бури мне не нужны |
Лирика |
... |
Надежда |
15.3.2006 |
| Хочеш? |
Лирика |
... |
Нiка Добровольська |
15.3.2006 |
| Оберег |
Лирика |
... |
Надежда |
15.3.2006 |
| Великое сокровище |
Проза |
сокровища могут быть разными...... |
Орк Из Леса |
15.3.2006 |
| Море волнуется |
Лирика |
... |
Сумирэ |
15.3.2006 |
| Лекарство мое и спасение |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Буря |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Гроза |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Мой тихий дом |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Другая |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Тебе я стала не нужна |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Минуты слабости моей... |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Я по тебе скучаю... |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Почему так получается... |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Пусть будет все, как я хочу |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Солнце встало рано поутру |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Свет в окне твоем растает |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Свет в окне твоем растает |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| Обязана я чем да и кому? |
Лирика |
... |
Мира |
15.3.2006 |
| проклятие человечеству |
Проза |
в последнююю ночь...... |
альтерэго |
15.3.2006 |
| Птица |
Лирика |
... |
ixion |
14.3.2006 |
| Палач |
Лирика |
... |
ixion |
14.3.2006 |
| Я болею тобой... |
Лирика |
... |
ixion |
14.3.2006 |
| На чёрной той суше... |
Лирика |
... |
Val'keriya |
14.3.2006 |
| Притча |
Проза |
Говорят, если человек любит сладкое больше чем солёное - значит ему очень хочетс... |
psh |
14.3.2006 |
| Что было, что есть, что будет... |
Лирика |
... |
Надежда |
14.3.2006 |
| Твои мечты, мои мечты... |
Лирика |
... |
Надежда |
14.3.2006 |
| Бродяжка |
Проза |
Очень коротенький рассказ.Написано на эмоциях.Это моё первое творение которое я ... |
Акс |
14.3.2006 |
| Так холодно... |
Лирика |
один з останніх віршів про те, як хочеться любові...... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Зірки |
Лирика |
Під час відпочинку у смт Лазурне Скадовського району Херсонської області... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Без тебя |
Лирика |
Вірш про розлуку... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Встреча |
Лирика |
Про те як я зустріну свою другу половинку, яку ще, на жаль, поки що не зустріла.... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Люблю |
Лирика |
любов буває сумна... |
Kasper |
14.3.2006 |
| О печали |
Лирика |
... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Легенда |
Лирика |
сумна легенда...... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Брудні ангели цього світу |
Проза |
... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Две души |
Проза |
... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Последний день |
Проза |
... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Девушка |
Лирика |
Це все про НАС. Красивих, класних, гарних, чарівних, СУПЕРових, ніжних, ласкавих... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Сумашедшая |
Лирика |
Щиросердне зізнання ;-Р Це все про мене ;)))!!!!!!!!!!!!!!!! ... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Майбутнє |
Лирика |
Попереджаю - ДУЖЕ ДИВНИЙ ВІРШ.
Іще додаю - я не заміжня ;). Просто усі, хто пер... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Двоє |
Лирика |
Взагалі-то я оптимістично дивлюся на життя. Але даний вірш... Оптимізмом і не па... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Тобі |
Лирика |
Той, кому треба знати, ЗНАЄ про кого цей вірш ;-Р!!! ... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Ніч |
Лирика |
Гарний віршик. Сумненький трохи... але все рівно мені подобається ;) ... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Я вже не та |
Лирика |
Про те, як змінюються люди під тиском різних чинників.... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Наша история |
Лирика |
Одна історія, яка залишилася гарним спогадом, яскравим спалахом, приємним осадом... |
Kasper |
14.3.2006 |
| Тратим |
Лирика |
Віршик про те як воно живеться, коли не вистачає часу, коли запутавшись у житті ... |
Kasper |
14.3.2006 |