Заквітчана мріями - Одна з причин,через яку покидають жінок
Жанр: Проза: Разное Прочтений: 0 Посещений: 2181 Дата публикации: 4.1.2008
Вона сиділа одна в кімнаті і намагалася(саме так намагалася)не думати про нього.Це було справжнє випробування для неї,адже вона не звикла до тієї пустоти,що панувала у ній.Кохала,але ще сама не розуміла і не усвідомлювала цього.З вчорашнього дня для неї життя зупинилося,байдужість,мов павутиною охопила її.Якихось 24 години розділяють вчорашнє щастя і сьогоднішню самотність.Що сталося?-питала вона сама себе.Але відповіді не знайшла.
Йшов дощ...і вона плакала.Вона губилася у своїх спогадах,не помічаючи,що лунає(раніше дратуючий звук)дзеленчання телефону.Але звук не стихав і дівчина змушена була підняти слухавку,вона знала,що то не він.Тому не витрачала своїх сил на безглузде »ало».Вона просто мовчала.На зв”язку була їїзавжди весела подруга.
- «Що сталося?Чому ти мовчиш?»
- «Я........»-щось хотіла сказати,але не змогла
- «Що за жарти?»
Вона хотіла б прокричати,але від сліз її дихання уповільнилося,чи то лише так здавалося,в очах все стало якесь несправжнє ,розпливчасте.
Слухалка випала з мокрих долонь.
Пройшов місяць,а може і більше.
Все ніби у нормі,ніби...Її думки протрезвіли і сіра байдужість до оточуючого світу переросла у ненависть,а все тому,що Бог розлюбив її.Вона вже не всміхається сонцю,як раніше;стала черствою,як сухарик зацвівшого хліба.А ще її нудить.
Важко буде її дитині без батька
Ваше мнение:
Реалізм присутній? Тобто чи звято за основу цього твору реальну історію, хай із додуманим фіналом?
Написано добре. Хоч и пробирає наскрізь, та лише добре, бо, як на мене, мало.
2008-01-05 19:39:37заквітчана мріями
ну значить так...Спочатку я писала просто думки тої,що кохає і те,що трапляється після розлучення-депресія.Але в ході написання виникла їдея про дитину.Ось так.Досить часто саме ненароджена дитина стає причиною розставання(
2008-01-05 21:24:46Стерх
Загалом-то, мені просто здалося, ніби ті самі почуття люблячої жінки Ви писали з себе. Та Ви маєте рацію, годі про це.
Справа у тому, що твори, засновані на реальних подіях мені якось важко оцінювати, бо здається, ніби оцінка йде за частину життя, а не за вміння написати щось своє.
Та, коли Ви - Заквітчана мріями, то Ви молодець, бо цей песимізм не про Вас.
І тоді: Добре.
Дякую,приємно читати такі слова,вони надихають)Напевно ,деякі почуття пишуться з себе завжди,бо не відчувши кохання,важко про нього писати.Вигадувати я не дуже люблю.Деякий час не зможу тут бувати,тому якщо можна,то пишіть на емейл:venera33@i.ua
2008-01-07 01:11:21Стерх
У мене також зараз період, коли "нікого в дома".))
Пізніше.
P.S.: гадаю, в нас однакові справи.))
Успіхів на сесії.
2008-01-07 09:58:34заквітчана мріями
О...сесія(((скоро вже їду...Дякую за побажання,вам теж успіхів,щоб все здали на відмінно!