Жанр: Лирика: Любовная Прочтений: 0 Посещений: 2068 Дата публикации: 5.1.2008
Я соберу слезики на твоих щеках
И поцелую тебя в слезы.
Я буду таять лишь в твоих руках,
Вдыхая запах розы.
Мы будем стобою бродить
Садами ,где цветут мимозы.
Я буду вечно тебя любить.
пока не убьют мою любовь морозы.
Я осушу с глаз твоих росу ,
Не розрешу сердцу плакать,
Вплетая цветы мне в косу,
Мы будем в небо падать.
Ваше мнение:
ну вы бы хоть ошибки исправили!
ни ритма, ни оригинальности. плохо
2008-01-06 15:09:16заквітчана мріями
що у вашому розумінні оригінальність вірша?невже у всіх авторів подібні вірші про кохання?
2008-01-06 15:15:26Хучонок
оригинальность для меня - это наличие чего-то нового, свежего, интересного в тематике или в образах. у вас же ни строчки без клише. "падать в небо" и "таять в руках" - ваше изобретение? вряд ли. да и рифмы "розы-слезы", "падать-плакать" также избиты до невозможности
2008-01-06 18:50:15заквітчана мріями
Хучонок ,я ж не винна,що саме такі асоціації в мене коли я думаю про когось.а ще цей вірш мене надихнула пісня minusi...Інвективи.Одним словом,дякую за вашу критику,хоч і не позитивну...
2008-01-07 19:57:55Булаффчонка
Ну как вам сказать... не хорошо и не плохо... средне... вы, наверное, не так давно пишите, и это чувствуется. Я не буду говорить об оригинальности, скажу просто, что эти стихи не запоминаются. Есть такие, что с первых строк западают в душу, такие, в которых образы до того ярки, что ясно предстают перед глазами. А тут банальное слезы-розы-мимозы-морозы... и т. д. Но это не безнадежно... у вас есть определенная ритмика, чувство строфы... словом, со временем будет, я думаю, значительно лучше.
2008-01-08 11:00:57заквітчана мріями
є пишу з 13-14 років,тут пару віршів цього періоду є.але все виникає споннтанно,я ніколи е цікавилася римою,римуванням.На жаль.
2008-01-08 11:21:08Ангеліна
Майстерність приходить з часом:) Головне - вміння відчувати. Мені здається, автор наділена цим умінням сповна:) Залишається лише побажати Натхнення і терплячості! А також, віри в Свої Здібності!
І нехай Мрії збуваються!;)
з повагою
2008-01-08 14:42:35заквітчана мріями
Ангеліна ,щире дякую за підтримку!Я декілька разів кидала писати,говорила собі,що немаю таланту до цього,але все ж таки повертаюся,щось змушує брати в руки ручку і писати писати...Мені це приносить задоволення.і деяким людям,які не порпаються в строках а сприймають саму сутність віршів.
2008-01-08 15:04:42Ангеліна
Заквітчана Мріями, обов'язково пиши! У Тебе гарний потенціал!:) Не сумніваюсь, що Твої твори мають багато шанувальників. Але іноді корисно одним вушком прислухатись і до критики, хай, нажаль, і не зовсім приємної вушку...:( по собі знаю:( Часто зачіпає така критика, але якщо вона конструктивна, то грає на нашу користь - це точно! :)
Хучонок і Булаффчонка - люди поважні і хай навіть іноді різкі у своїх судженнях, я часто прислухаюсь до їхньої думки:) а часто й не прислухаюсь:))) Отож, до чого це я?
Ага, до того, що чекатиму Твоїх нових віршів!!! :)
2008-01-25 11:10:25заквітчана мріями
сенкс!буду прислухатися,але не факт,що слухатимусь)))-неслухняна я і непідкорена.
Зараз дуже рада,бо нарешті сесія закінчилася,УРА-АААААААААААААААА!!!!Я тепер студентка