Заквітчана мріями - Самообман
|
|
Жанр: Лирика: Любовная     Прочтений: 0 Посещений: 1874 Дата публикации: 25.1.2008
строго не судіть вірш давно написаний,мені тоді було десь 15-16р.
Наказую серцю забути тебе
А біль,мов вітер,душею мете
І я знесилена з небес лечу
Ще мить- я від страждання закричу.
Я мрію поглядом зіткнутися з тобою
подивитись у очі знайомі до болю
Мрію палко тебе обіймати
І в обіймах тих потопати
........Моя мрія-це мій самообман
Я тут одна,а ти десь там.
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|