Жанр: Лирика: Любовная Прочтений: 0 Посещений: 2169 Дата публикации: 13.3.2008
Дуже подобається мені українська мова... хоча і не часто на ній пишу.
Пишу вірші тобі і плАчу.
ПлачУ своїм натхненням за біду.
Тебе забути?! Марно сили трачу.
Твоїх би рук напитись досхочу.
Не промовляє небо грому,
Тремтять рожеві пелюсткИ.
Я увійшла
................В твої думки
....................................До втоми...
Не зви мене, чекай. Зажди!
Я все одно
...................Сама
............................Прийду.
Ваше мнение: