Жанр: Лирика: Любовная Прочтений: 0 Посещений: 2242 Дата публикации: 18.3.2008
"А самолеты улетают...тают...тают в облаках. И я в одном из них сжимаюсь...маюсь...прячу слезы в кулаках..." (из песни А. Пугачевой).
Тебе немає, „нас” нема.
Немає
............Зовнішнього
..................................Щастя.
Не я благаю тебе - „йди”, не я примари викликаю.
Мені те зло не дуже вдасться.
Не клич мене, не клич біди.
Не треба мені того раю.
Зобов’яжи мене померти: скажу, що жити буду знов!
Тебе не хочу забувати, бо я забула вже любов.
Ти тільки бачив, я відчула. Ти хтів і марив, я жила.
Відверто навіки такою стала.
Ти ж
.........Не примусиш,
.................................Не знайдеш.
Я вже пішла.
А ти – у залі для чекання.
Ваше мнение: