Жанр: Лирика: Любовная Прочтений: 0 Посещений: 2206 Дата публикации: 20.5.2008
Талановитій і милій дівчині присвячую. Звичайно, це тобі, Янголятко... З повагою і любов"ю.
Мені дуже лячно: не бачу тебе.
Тремтіння пелюсток слабИх
Спинила я вмить.
........................Необачно.
Сонечко миле, не бачу тебе я.
Ти повідом мені справи.
Пішла?
О, міа белла...
Я плачу, ті сльози -
Просто краплини душі.
Я витікаю
...............з розпечених
....................................вражень
Твоїх.
Стримко і мляво. Весело-сумно.
І не благаю тебе повернутись.
Ти вже пішла.
Я впіймаю тебе.
В промені сонця і плескоті хвиль, -
нА серці - думно.
Не посміхайся нікому:
НЕ
....ХОЧУ.
Тільки для тебе живу...
Ой, Серденько-Сонце, Небачений Цвіте!
Ти - Вогник, у чари незнані сповитий
На білому тлі...
Я день пам'ятаю, осяяний нами,
Тепер він в полоні - між мріями й снами
І десь на землі
Ще дні такі є і ще є такі ночі,
І пір'я в чеканні - Ти чуєш? - тріпоче
На синім крилі...
2008-05-20 13:44:24ніка
...а в зелені віт - твій привітний цілунок.
Застиг він в німому жалю.
Тебе - я чекаю.
Тебе розумію...
І, зрештою... мила...
Кохаю
Тебе.
2008-05-20 15:30:05CRT
як мило і чарівно...
2008-05-21 12:08:54ніка
Крисуля - вдячна за розуміння. Я рада, что Ви мене читаете... ))