Відчуваю запах палючого почуття. Якщо воно живе у душі-неможливо боротись, але ти намагаєшся. І у тебе вийшло! Кохання тобі щирого!СамАННта
2008-07-12 14:05:16msntrp
to СамАННта:
Коли почуття нічим не підтримується, коли воно не знаходить взаємності і не має майбутнього, не дає ні задоволення, ні щастя, воно має бути стерте, знищене, нівельоване. Проте його енергію можна використати. Для задоволення. Для творчості. І для його викорінення. :)