Жанр: Лирика: Философская Прочтений: 0 Посещений: 1414 Дата публикации: 15.1.2009
Легше там, де нас немає
Просто лиш,коли ти спиш
Ранок ніч знов обриває
Якщо треба,то полиш.
Між сторінок звичних реплік
Там десь криється вся суть
І для чого ту шукати
Завше,щоб змінити путь?
Ні,звичайно, закохатись,
В мареві вбачати тінь
У коханні хвиль кататись
Після того жить не лінь.
Та кому то все потрібно?
В пошуках губити час
Це давно мені набридло
Безліч хто в такому пас.
Так,кажіть,що я не права
Що любов з книжок не спить
Може я у світі зайва,
Бо у парі треба жить.
Шкода,що розчарувавшись
В перший і в останній раз
Я не хочу підпускати
В серце вже нікого з вас.
Ваше мнение: