РОМАНтик - Вiдчуття кохання, вiдчуття бажання...
|
|
Жанр: лирика     Прочтений: 0 Посещений: 2319 Дата публикации: 16.11.2003
Ти летiла, ти хотiла
Вiдчути всi мої почуття
i на крилах твого сонця,
Я уперше пiзнав вiдчуття
Вiдчуття кохання, вiжчуття бажаня
Вiдчуття, що несе в забуття
Вiдчуття це нiжне, сiтле, миле свiже
Понесе нас воно в забуття
Ти не смiла, не хотiла
Усьому пiзнати кiнець
i зомлiши полетiла
В вiчнiсь де не настане кiнець...
Кiнець кохання, кiнець бажання
Бо вiн розiбє усе що було
Пливи як пiсня, у морi мрiї
Тримай сильнiше у руцi весло
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2003-11-17 13:57:06 Dogma
|
 |
|
Соскучилась за живым украинским- спасибо! Устала от теле-рекламо-суржика до предела...Спасибо!
|
2003-11-17 14:15:20 РОМАНтик
|
 |
|
Напевне тепер попробую писати т_льки на р_дн_й, але хто знає, хто знає... Мож _нколи _ на рос_йську прорве
|
2003-11-17 16:17:24 Dogma
|
 |
|
А спробуй прозовий тв_р, чи ти виключно в_рши пишеш?
|
2003-11-18 02:48:05 РОМАНтик
|
 |
|
Спробую, дякую за пораду
Просто я в проз_ н_коли не вид_в, але спробую
Хто знає
МОжливо щось гарне вийде :)))
|
2006-12-19 21:07:34 snijana79
|
 |
|
ЖАХ!!!!!!!
|
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|