innusia-07@mail.ru - Чому тільки ти?
|
|
Жанр: Лирика: Любовная     Прочтений: 0 Посещений: 865 Дата публикации: 2.11.2009
Коли не бачу я тебе
Не пишуться вірші,
Тоді спокійно я живу
І легше на душі.
Чому придумала собі,
Що я тебе люблю
І більш нікого на землі нема
Чому? Чому? Чому?
Багато в серці тих чому
І відповідь хто дасть.
А може краще так,
Тому й у ньому ти живеш.
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|