Жанр: Лирика: Стихи, не вошедшие в рубрики Прочтений: 0 Посещений: 1034 Дата публикации: 3.11.2009
Перша фляшка самогону в його житті
була випита з друзЗЯми, звичайно,
та він й не знав, що так влетів,
довелося "швидку" викликати негайно.
Він пив не більше так як всі,
все ж таки був нармальним пацаном
і мав хороший незбитий приціл,
який його згодом зрівняв з гівном.
І вийшов нармальний пацан з шпиталю,
відбувся незначним отруєнням і стресом,
провідали його друзЗЯ і питають,
чи не знаходиться він ще під пресом.
Пацан сказав, шо все нормально,
що він скоро питиме з ними, друзЗЯми,
і як би все це не здавалося банально,
він стояв вже по вуха у ямі.
Вони пили тільки в суботу і неділю,
прикриваючись культурним відпочинком,
після якого зазвичай починалося свавілля
без найменшої перерви і зупинки.
Так пацан залив собі очі, що не бачив нічого,
навіть агітації кандидатів у президенти,
і всі кругом питалися в нього,
якого милого він пропиває всі банківські проценти.
Він казав, шо скоро покладе цьому край,
що, мовляв, требатрохи почекати,
і, як це буває зазвичай,
пацан не хотів друзЗЄй підставляти.
Остання фляшка самогону в його житті
була ипита з друзЗЯми, звичайно,
та він й не знав, що так влетів,
довелося гробаря викликати негайно.
Ваше мнение:
Может, у меня настроение не соответствует, но мне не нравится. Ни тема, ни рифма. Если возникнут вопросы (а они, думаю, не возникнут), я объясню (за базар отвечу). Ставлю нормально.
за базар отвечу))
розумію Вашу іронію, це просто, щоб передати всю складність і реалістичність історії, відповідна рима вжита з таких самих міркувань. Дякую за відгук