РОМАНтик - Я напишу тобi листа....
|
|
Жанр: лирика     Прочтений: 0 Посещений: 2342 Дата публикации: 19.11.2003
Хододний вiрш....
Я напишу тобi листа
Сьогоднi холодно надворi
Я напишу i вийду в нiч
Там де повiтря чисте i прозоре
Я напишу про почуття,
i подивлюсь на тихi зорi
Я довго чув твої слова
Але чомусь вони були холоднi
Чому твоє серце стало склом?
Чому твої очi уже не прозорi?
Ти зруйнувала все, що мiж нами було
Ти погасила на небi всi зорi
Я написав тобi листа
Чому ж так холодно на дворi
Тепер не та, ти вже не та
Ти просто тiнь в сумному морi
Я написав, тебе кохав
Кохання згасло як тi зорi
Що погляд твiй вмить погасив
i розкидав в холоднiм полi...
Чому твоє серце стало склом?
Чому твої очi уже не прозорi?
Ти зруйнувала все, що мiж нами було
Ти погасила на небi всi зорi Чому ж так холодно надворi.....
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2003-11-19 13:41:41 Dogma
|
 |
|
:-)) Та ж проблема, що в "Зорепад_" В_дклади в_рш на пот_м та почекай натхнення - треба посилити настр_й твору, в_н виглядає дещо млявим
|
2006-07-08 17:22:47 Анна-Мария
|
 |
А може вона не така вже і холодна?
Адже зорі на небі не гаснуть. Вони вічні і прекрасні!
Чудовий вірш
|
Украинская Баннерная Сеть
|