РОМАНтик - Так нiжно, мило, тепло, й сильно...
|
|
Жанр: лирика     Прочтений: 0 Посещений: 2226 Дата публикации: 22.11.2003
Звичайний вiрш про почуття :)))
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Тебе я уночi обiйму
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Тебе я, чуеш, люблю
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Я буду брати тебе
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Я не покинеш мене
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Ти завжди є разом зi мною мила
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Тебе я бережу
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Менi в життi так сильно пощастило
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Придбати тебе - моя мобiла
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Колись настане та мить
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Тебе не стану любить
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Вiзьму я iншу замiсть тебе
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Скажу тодi я знову сам за себе
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Ти завжди є разом зi мною мила
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Тебе я бережу
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Менi в життi так сильно пощастило
Так нiжно, мило, тепло, й сильно
Придбати тебе - моя мобiла
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2003-11-24 16:55:43 Dogma
|
 |
|
...Упс :-)) Помнится у Queen была подобная тема по отношению к my car :-)) Времена меняются...
|
2003-11-27 14:30:30 ГоНюБеС
|
 |
|
ХоРоШо ЧтО МоБиЛа........А Не МОГИЛА!!!! гы гы гы :)))
вот это ГОН!
|
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|