РОМАНтик - Дзвiн кохання...
|
|
Жанр: лирика     Прочтений: 0 Посещений: 2098 Дата публикации: 21.12.2003
Ти сидиш сидиш и дивишся у шибку
Свого старого вiкна
Ти чекаєш коли вiн з зупинки вийде
i знов настане весна
i твої очi усмiхнуться
Бо ти для нього саме та
Нi ти не хочеш схаменутись
Вiд цього неземного сна
На клубмi швидко розквiтають квiти
Тi що ти бачила в снах
i ти не знаєш де себе тепер подiти
В безмежжi рiзних наснаг
Для тебе свiт не iснує
Є тiльки ти i є вiн
Коханням спрагу тамуєш
Кохання ти чуєш дзвiн...
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2003-12-22 16:11:10 Evilly
|
 |
|
А мне даже понравилось... Чем-то очень отличается от всех остальных твоих вещей. И отличается в лучшую сторону. Может быть прогрессируешь......
|
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|