Цей невеличкий віршик відповідь на деяку Вашу лірику. Нічого особистого і не сприймайте як образу:) Я з найкращих міркувань:)
Дозволь я намалюю тобі крила,
Можливо, навіть ліпші ніж твої.
Твоя наївна і безглузда мрія,
Що два народи це одні брати.
Не може вбивця стати братом,
Що триста літ батьків вбивав.
Він для народу стане катом,
Як досі брата катував
І не омріяні червоні*,
Та ні небесно-голубі.
Не опій нашого народу,
Як би цього хтось хотів.
*тут як оранжові
З.І. а щодо Вашого вірша, на мою думку, це не найкращий Ваш вірш, він не виглядає живим і не передає ті почуття, які Ви, мабуть, хотіли вкласти. Читаючи я не відчуваю автора.
У Вас є досить непогані вірші. Працюйте і, я думаю, у Вас все вийде!
Успіхів:)!