РОМАНтик - Там де холоднiї рiки та зеленi поля...
|
|
Жанр: лирика     Прочтений: 0 Посещений: 2124 Дата публикации: 23.12.2003
Ще одна пiсня про прекрасне
Написано i покладено на музику сьогоднi вранцi
Там де холоднiї рiки та зеленi поля
Там де холоднiї рiки i зеленi поля
Де розпускаються квiти i небом пахне земля
Де усмiхається вiтер там де немає зими
В росi свiтанку на сонцi зустрiнемось ми
Де я не буду боятись в життi нових змiн
i разом з вiтром лiтати без погляду стiн
Де кришталеве повiтря забувши про все
За тiло нiжно обнявши я поцiлую тебе
Де виникає свiтанок i де ховається нiч
Де усмiхається ранок i всьому є своя рiч
Де всi життєвi проблеми розтануть як сни
Для мене самим жаданим на свiтi є ти
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2003-12-23 21:13:10 Сама_по_себе
|
 |
|
Я прсто не понимаю почему в топике нет слова "КОНКУРС"???? Єто просто заряжающий стих:-)))
|
2003-12-24 02:17:52 РОМАНтик
|
 |
Поясни що ти маєш на уваз_?
А то конкурс конкурс а н_чого атк _ не розказуєш
Якщо ти про корол_ л_ри то в_н ж напевне вже пройшов _ заявки не приймаються
НАпиши будь ласка про конкурс
|
Украинская Баннерная Сеть
|