Жанр: Лирика: Любовная Прочтений: 0 Посещений: 1878 Дата публикации: 27.3.2006
Моє похмуре життя не має мети,
Нема в ньому гострих, тупі лиш кути.
Навіть сонце не зійде, мені все одно,
Хочу впасти миттєво, упасти на дно.
Я живу, але навіть не знаю навіщо,
Лиш згадаю, і вітер в думки мої свище.
Та намагаюсь знайти я хоч стимул якийсь,
Щоб не з’їхати з глузду й усього зректись.
Кому маю казати, як ніхто не вбачає
Всю серйозність цих слів. Але а пробачаю.
Треба, щоб не було ні на кого образи,
Якщо й це в голові, то погано одразу.
Краще вмерти мені незалежно від того,
Якого чину шукати: легкого, важкого?
Я готова на все, лиш би бути з тобою
Хочу просто кохати любов’ю простою.
Та нездійснені мрії у серце покладу
Чи потраплю до раю? Мабуть все ж, до Аду!
Та лиш мрії з собою візьму я єдині
І не буду про інше я думать віднині.
Мої думки холодні й водночас гарячі.
Я так люблю тебе, тому мучусь добряче.
Як я хочу колись твої очі побачить,
Зазирну, і, сказавши «Люблю», знов заплачу…
Ваше мнение: