Жанр: Лирика: Песни Прочтений: 0 Посещений: 1942 Дата публикации: 12.5.2006
Все почалося з приспіву який заліз в голову на концерті 9 числа від джинсу, слухаючи пісню "Ветер" гурту Brainstorm, за що їм великий thank's
Присвячується коханій людині...
Сидиш за холодним
Склом квартирних вікон
Чекаєш на втіху своїх нічних снів
Набрид телевізор
Нічого не смішить
У голову лізуть погані думки
Не бійся все добре
Зі мною все добре
Дорогу до тебе пройду до кінця
Бо я є твій вітер
Я є твоє сонце
Я є твоє небо
Я є твої сни
Я хочу з тобою
В бажанні з'єднатись
Я той хто потрібен
Тобі назавжди
Нарешті ці двері
Ці очі, обличчя
Долоні і плечі, волосся і шарм
Чого ти боїшся
Я просто затримавсь
Робота і справи, ти лише одна
Відкинь всі підозри
Не бійся - все добре
Немає нікого, ти лише одна
Бо ти є мій вітер
Ти є моє сонце
Ти є моє набо
Ти є мої сни
Я хочу з тобою
В бажанні з'єднатись
Я той хто потрібен
Тобі назавжди