Libra - сайт литературного творчества молодёжи Libra - сайт литературного творчества молодёжи
сайт быстро дешево
Libra - сайт литературного творчества молодёжи
Поиск:           
  Либра     Новинки     Поэзия     Проза     Авторы     Для авторов     Конкурс     Форум  
Libra - сайт литературного творчества молодёжи
 Тетяна Мамалига,студентка КиМУ - ДЕРЖАВНИЙ ЧИ НЕДЕРЖАВНИЙ? 
   
Жанр: Проза: Статья
Статистика произведенияВсе произведения данного автораВсе рецензии на произведения автораВерсия для печати

Прочтений: 0   Посещений: 2687
Дата публикации: 13.5.2006



Відколи тільки виникли недержавні вищі навчальні заклади, з’явився і міф про те, що студенти не здобувають в них освіти належного рівня, а тільки купують дипломи за гроші. Ще нещодавно я не могла впевнено заперечувати це, а в комерційний вуз поступала з прихованим десь далеко в моїй душі невеличким сумнівом. Але не минуло й півроку, як я вже впевнилася в протилежному: освіта в недержавних вищих навчальних закладах – є, причому освіта високого рівня, грунтовна та систематична. Принаймні щодо свого університету, то я в цьому переконалась особисто.
Навчаючись в Київському міжнародному університеті вже півроку, я задоволена своїм вибором. Насамперед потрібно відмітити, що в університеті дуже строга дисципліна, що й забезпечує повний порядок. Одна пропущена пара – 5 гривень в касу КиМУ плюс відпрацювання пропущеного матеріалу. І хто після цього схоче прогулювати? Але платні пропуски – це далеко не найголовніша причина, чому студенти постійно відвідують пари. Лекції, семінари та практичні заняття дуже цікаві, а головне – необхідні для майбутньої професії. Студенти зацікавлені в тому, щоб якомога більше знань отримати від викладачів, які в свою чергу хочуть побільше віддати молодому поколінню. А викладачам справді є чим поділитися, адже серед них чимало професорів та доцентів, знавців своєї справи. Варто згадати такі імена, як проф. В.М. Владимиров, Р.П. Іванченко та І.П. Ющук.
Ми, студенти І курсу спеціальності “Журналістика”, отримуємо не тільки теоретичні знання, але й практичні навички. Постійно відбуваються зустрічі з видатними журналістами: Є. Якунов, М. Єфросініна, Ю. Кіт, Д. Гордон та інші. Запрошують також на зйомки телепередач. Спочатку ми були присутні на передачі “Телепресклуб” (ТРК “Київ”), потім вже на “Лінії конфлікту” (ICTV), а незабаром потрапили і на “Все для тебе” (Інтер). Звісно, все це – не за рахунок пар.
Маю надію, що тепер ви переконалися в серйозності освіти і в недержавних вузах, хоча, можливо, і не у всіх. Але рівень знань, які отримують студенти, зовсім не залежить від того, чи вищий навчальний заклад має статус державного чи комерційного. Краще оцінювати вуз за іншими критеріями.


Ваше мнение:
  • Добавить своё мнение
  • Обсудить на форуме


    2006-05-16 14:52:02 Марина Осенняя
    Пожаловаться администрации на комментарий
        Нічого особисто проти КиМУ та інших комерційних вузів не маю... Коли я не вступила, точніше, думала, що не вступила до свого коханого закладу (не буду його називати, бо ще подумаєте, що рекламую), то теж мала намір йти до Соломонового університету... але врешті-решт виявилось, що пройшла туди, куди хотіла.
    Але мова не про це. Дівчино, Ви вважаєте, що 5 гривень за пропущену пару і відпрацювання матеріалу - це метод?.. Насправді це просто витягування грошей з кишені батьків! Так-так, саме батьків, адже ясно, що з такою системою студенти працювати (тобто заробляти гроші) просто не можуть і не будуть. І що? До 5-6 курсу висіти на шиї у батьків? Я, особисто, на першому курсі вже працюю, тому наша система з вільним відвідуванням лекцій мене дуже влаштовує. Бо головне зараз - досвід роботи, а вища освіта потрібна мені для загального розвитку і "студентського духу" :).
    Не ображайтеся, я ж тільки з добрими намірами.
    Стаття написана хорошою мовою, просто деякі думки мені не до душі...

    2006-05-17 08:46:35 Тетяна Мамалига
    Пожаловаться администрации на комментарий
        Марина,дякую за позитивний вiдгук.Хочу дещо уточнити,а саме-у статтiйшлося про безпiдставнi пропуски.А працювати можна без проблем,навiть потрiбно!Тодi студент пише заяву- i вперед.Звiсно,просто навчання без нiякоi практики- не найкращий варiант!


    Комментарий:
    Ваше имя/ник:
    E-mail:
    Введите число на картинке:
     





    Украинская Баннерная Сеть


  •  Оценка 
       

    Гениально, шедевр
    Просто шедевр
    Очень хорошо
    Хорошо
    Нормально
    Терпимо
    Так себе
    Плохо
    Хуже не бывает
    Оказывается, бывает

    Номинировать данное произведение в классику Либры



    Подпишись на нашу рассылку от Subscribe.Ru
    Литературное творчество студентов.
     Партнеры сайта 
       

    {v_xap_link1} {v_xap_link2}


     Наша кнопка 
       

    Libra - литературное творчество молодёжи
    получить код

     Статистика 
       



    Яндекс цитирования

     Рекомендуем 
       

    {v_xap_link3} {v_xap_link4}








    Libra - сайт литературного творчества молодёжи
    Все авторские права на произведения принадлежат их авторам и охраняются законом.
    Ответственность за содержание произведений несут их авторы.
    При воспроизведении материалов этого сайта ссылка на http://www.libra.kiev.ua/ обязательна. ©2003-2007 LineCore     
    Администратор 
    Техническая поддержка