Шановний, російську, то ще добре, крутіть-вертіть як хочете, а до української не торкайтеся, якщо ви її не знаєте. Якщо у Вашому словниковому запасі слів небагато, то це не означає, що мова не багата. Я вже не кажу про ту кількість помилок, яку ви зробили. Не пишіть і не розмовляйте українською, такі як ви тільки псують її.