Жанр: Лирика: Философская Прочтений: 0 Посещений: 2172 Дата публикации: 29.12.2006
Це останнє, що я друкую на "Лібрі" в цьому році. Вітаю з наступаючим! Нехай з-під ваших пер виходять справжні шедеври, творчих вам злетів, натхнення, і звичаЙно ж, КОХАННЯ! пОБАЧИМОСЬ В 2007 році!Цілую, люблю, бувайте...
Пізнай себе самого,
відчуй себе саму.
Якщо не бачиш ти нічого,
То йди по стежці напряму.
Ти чорну смугу обійдеш,
без смутку, без тривог,
в кінці тунелю світло віднайдеш,
тобі на поміч прийде Бог.
Не треба замикатись у собі,
повір у щастя, бо воно вже близько.
Воно всміхнеться і тобі!
Як птиця щастя пролітає низько,
її впіймай ти за хвоста,
тримай в долонях міцно!
Й не треба пригати з моста,
не так вже й в світі цьому тісно.
Ваше мнение: