Торчку, не вiдображається воно!!!! Не вiддображається.
2004-09-13 13:36:12рошх
а чо у всiх вiдображається а в тебе i не вiдображається... нєпорядок... вирiж iнет i постав iнший : )
2004-09-14 10:31:51zoz
ну если у него броузер не интернет эксплорер, то там просто не будет редактора текста, а только окно для ввода коментария...
чтайте что написано возле редактора справа.. ((:
незряж там МАКС (ака Zarayan) написал чтото ((:
2004-09-14 12:48:54вдяоп
нє, ну я ж нiчо не кажу, менi шо експлорер, шо ше якась хрєнь - по барабану... (б'є по барабану)