Жанр: Лирика: Стихи, не вошедшие в рубрики Прочтений: 0 Посещений: 3056 Дата публикации: 28.1.2007
Я все спланую бездоганно:
Причини,вбивство,покарання.
Ти ніби ліпший від Ісуса,
Такий святий,я аж боюся.
Я оберу найліпшу зброю,
Все буде швидко,я з тобою.
В кімнаті темній, біля ліжка
Я вистрілю в тебе так різко.
Це так огидно: кров і сморід.
Тремтить все тіло збожеволів.
І що тепер?Куди тікати?
Ти мав про це напевно знати.
Лежиш без тями на підлозі.
Ти ще живий!Ні, мені здалося....
потік свідомості чи справді хтось допік????цікавий план!
2007-01-28 23:49:40Algarade
Vetka,скоріше це майбутнє.....і ця людинам ене не допекла - це бездогана,найчистіша людина....отак анамалія.....вбиваю святого...якщо ви мене зрозумієте,шановно Vetka
2007-01-29 00:02:25дива
хи! прочитал бы этот стих, тот кто недавно тебя обидел...))) А что, спасибо за идею) в следующий раз так и поступлю, чисто для смеха.
2007-04-14 00:26:47Псевдоянгол_ака Хтивпес
навіщо мене убивати?просто цікаво стало...
щось мені жити страшенно захотілось прямо зараз..
2007-05-01 00:01:29Algarade
Псевдоянгол_ака Хтивпес , Мороз???і як т итут опинився?)