Жанр: Лирика: Философская Прочтений: 0 Посещений: 1987 Дата публикации: 7.2.2007
я знаю, що існує пекло на землі,
у саркофазі з тисяч тон бетону.
ви ж, люди, і дорослі, і малі
про це згадайте сотню літ по-тому.
за знаю, що існує чорна биль -
біль без прикрас, без пафосу й хайтеку.
і дивитьтся у синю даль ковил
і бачить там чорнобильську лелеку
Ваше мнение: