Жанр: Лирика: Философская Прочтений: 0 Посещений: 1963 Дата публикации: 12.6.2007
тяжко жити, як ніколи...
Як би коло подій обірвати,
Зрозуміти що є а, що ждати.
Як би сонце своє відшукати,
Сили жити і щось ще бажати.
Як би віру свою відродити,
Щось робити, щоб не отупіти.
Як би знову усе розпочати,
Весь той шлях, що так легко зламати!
Як би хтось відповів на питання,
Чи мовчав, не мусолив картання.
Як би хтось міг сказати про завтра,
Де, чи треба, кому, все в останнє!
Як би тихо спочити у правді,
Без брехні. Ці думки не реальні.
Як би просто спинитись на мить,
Й як цигарка у низ полетіть!
12.06.2007
Ваше мнение: