Жанр: Лирика: Философская Прочтений: 0 Посещений: 1899 Дата публикации: 13.6.2007
Я не несу відповідальності за все,що коїться на цій землі
Нам не треба випадковості,що зрозуміть усі гріхи свої.
Я відповідаю лиш за себе...
Невже егоїстка я?
Так треба!
Так треба для суспільства...
Щоб не чахнути від цього наглійства,
Щоб жити,а не існувати!
Щоб розуміти-хто ти є!
А не винуватити у всьому мати,
Що виростила не ТЕБЕ...
У світі коїться неправда,
Безчестя волі,усіх слів..
Хіба усі ми не одна команда???
Дивись побільше різнокольорових снів!
Тому я відповідаю лиш за себе.
Не егоїстка я,так треба!
Ваше мнение:
Ответственности то мы не несем, но являемся частью всего происходящего. Хотим мы или нет, но так оно и будет. А то что нести ответственность лишь за себя-это абсолютно правильно.