Жанр: Проза: Разное Прочтений: 0 Посещений: 2174 Дата публикации: 7.3.2008
Я ріжу фруктовий салат з своїх спогадів.Ти будеш в ньому апельсином,такий же сонячно-гарячий,життєрадісний ,соковитий.Хоча ні,ти груша,коли тебе забагато з"їсти,то болить живіт,тяжко стає і болит живіт.(метелики порхали ,піднімаючись до легень,своїми ніжними тільцями і крилами лоскотали мене.Метелики в моєму животі-це любов до тебе)Наші поцілунки-це банан-гормон щастя,такі ж солодкі м….Точно ,банан і ніщо інше.От лежу я на підлозі перед ноутбуком ,роздумую,що ти за фрукт,ти б сказав,що я зійшла з розуму.Але не скажеш.Ти мене постійно називав малою,малишнею,манюньою…майже нічого не змінилося,я все ж така дитина,яка іноді згадує тебе,та ти вже не той ,-я перетворила тебе у своїй свідомості на солодке,соковите і трохи кисле -ЩОСЬ(ще не вигада назви).Ти спілий виноград,який п»янив мене своїм смаком,а я була росою на твоїх ягодах,але я вічна,хоча й перебуваю у русі,а ти лише плід літа,що постійно зникає.
Я продовжую різати фрукти:яблуко-наша любовв,гранат-пристрасть,грейпфрут(як же його не люблю)-наші сварки,ледве не забула-ківі-мої сльози і образи.Все це я заливаю йогуртом-собою,такою же ніжною,білою,але холодною.Перемішую наші незабутні стосунки ,теплі почуття,додаю трішки кориці-свій п»янкий темперамент, який комусь недовподоби ,який гірчить,але має солодкуватий аромат.Ставлю в холодильник-охолоджую цей коктейль почуттів.
Салат готовий до вживання)смачно і корисно-вітаміни
Ваше мнение: