Тут такий вiрш, що виникають питання, скажимо: гiлка - це серце, чи всеж таки нi, або що такого поганого в складаннi камня на камень. Фiлософiя???
2005-04-26 14:40:08Nachtigall
хто говорити про оцiночнi судження щодо камiння? це образ типової урбанiстичної дiї, не бiльше й не менше. щодо гiлки i сеця - то це мабуть вени. але точно - я й сам не знаю що. це вже чисто читацьке сприйняття, як на мене...