Чомусь здалося, що рядок "Як гнiй солодка, щира, мов брехня." збиває весь ліричний настрій віршу, змушує шукати якусь підлянку та негатив.
2008-06-23 22:10:04msntrp
Цілком згоден. Проте - це не моє переконання, але мій досвід - кохання практично завжди є підлянкою і негативом, на жаль. Саме цю гіркоту, сарказм, біль від несприйнятого, даремного почуття, що насправді є лише оманою, я і намагався висловити цим рядком.
2008-06-23 22:30:53Andromeda
Тоді маю сказати, що це дуже діалектичний вірш.
2008-06-24 14:21:39msntrp
Як висловити краще?
2008-06-24 14:30:57msntrp
Дякую за зауваження!
2008-06-24 15:04:33Andromeda
Я не знаю, як краще висловитися. У вірші є лише натяк на негатив. Як на мене, то цю тему треба розкрити трохи ширше, щоб показати всі ці погані почуття.
Але (!) це лише моя думка. Можливо, комусь буде зрозуміло і без пояснень.