Жанр: Проза: Философская Прочтений: 0 Посещений: 1159 Дата публикации: 18.12.2009
Чому люди придумали обмеження характеру і поведінки? Вони придумали правила та “клітки”! Але у “клітці” обмежень, ти вже не ти. Стаєш рабом, поводишься так як тобі кажуть, а не так як цього хочеш ти. Починаєш руйнувати “клітку”, правила та людей які їх створили, але можна захопитись руйнуванням і опинитись у “в’язниці” самотності, у якій тільки ти, та стіни. Ти починаєш будувати свій світ, жити песимістом. І все це призводить до психологічної смерті. То що краще, клітка та правила, чи в’язниця самотності?
Ваше мнение: