Жанр: Проза: Философская Прочтений: 0 Посещений: 1114 Дата публикации: 18.12.2009
Як пояснити свій сьогоднішній стан? Незнаю! Незнаю як відобразити біль, біль душевний чи фізичний, яка різниця? Різниці немає тому що біль – це біль… Душа розривається по швам, через те, що хтось щи щось хоче вирватись. Скоріше це – щось, адже я відчуваю у ньому тваринні інстинкти. Душа? А може тіло розривається на кавалки які більше не скріпиш? Я бездушний? Яка кому різниця який я? Адже і так всі бачать маску. Моє я – пустеля без жодного оазису. Навіть якщо тут і є оазиси, я не збираюсь їх шукати. Все одно втрачу.
Заключення патологоанатома: Всі ми – це в’язниця для чогось, навіть для піску з пустелі.
Ваше мнение: