Жанр: Лирика: Любовная Прочтений: 0 Посещений: 1002 Дата публикации: 3.2.2011
А я тихо мовчала,
Коли серце так сильно кричало.
Казала собі: мені зовсім не боляче,
Але сльози гіркі обпікали так гаряче.
Чому так важко примусити себе
Забути про нього?
Він навіть не хоче знати тебе.
З*їхати з глузду можна від цього.
І розірветься серце на шматки
Від болю і страждань.
І я молю тебе, ти зрозумій,
Це світ кохання.
Немає жалю тут до тебе
І ні краплини співчуття.
Про нього думати не треба
Ти не руйнуй своє життя.
Він навіть погляду тобі не подарує,
А ти даруєш своє серце йому.
Він світ заради тебе не зруйнує,
Але ж чому все так? Чому?
Не згадуй його чорнії очі,
Вони не твої.
А як ти мріяла про нього в ті довгії ночі!
Сплітала в думках руки його і свої.
І знову сльози,
Знову серце палає в огні.
Все! Забудь про нього.
В житті буває всього.
І навіть уві сні.
У тебе є блакитне небо.
Даруй йому ти посмішки свої.
Висловлюй почуття.
І більш нічого для щастя не треба.
Попереду тебе ще ціле життя.
Ваше мнение: