Крайности - это стороны одной и той же монеты.
Там нет спасения.
2024-12-17 10:28:07Ранкова
Так, сонечко. Мир з позиції сили не прийде.
Це як моя мама несе мир, вишибаючі двері з ноги.
Бо бачить тільки свою частину картини.
Згадалась притча про слона.
Де підійшли маленькі люди до слона із різних сторін,
а їх питають, що таке слон?
Один каже: слон це нога
Другий каже: слон це хвіст
Третій каже: слон це хобот і тд.
....
Вони усі мають рацію, але щоб побачити істину треба побачити картину уцілому, можливо до речі зверху