Жанр: Лирика: Любовная Прочтений: 0 Посещений: 2894 Дата публикации: 9.12.2003
От чим можна займатися на парi з адмiнiстративного права :).
<FONT color=#2e5c5c face="Arial CYR" size=3>Я дочекаюся тебе. Бо я люблю...<BR>На цьому крапка.<BR>Тобi вiдкрию все що є,<BR>Любов зберу в троянд охапку.<BR>Я витримаю всi вiтри<BR>i зиму, холод цього свiту<BR>Змiню на нiжнiсть i тепло,<BR>Бо я любов*ю обiгрiта.<BR>Чекаю, милий мiй, повiр:<BR>Всi стiни перепон розрушу,<BR>Я дочекаюся тебе, бо я люблю:<BR>Я просто мушу...<BR>Таке життя, такi от фрази<BR>i все це вiд душi iде<BR>Вони в очах моїх щоразу<BR>Як доля нас на мить зведе.<BR>Тож в очi просто глянь, вони чекають,<BR>Вiдразу видно це усе, без зайвих слiв:<BR>"Люблю тебе" - цi очi промовляють.<BR>i головне, щоб ти це зрозумiв...</FONT>
Ваше мнение: