Жанр: Лирика: Песни Прочтений: 0 Посещений: 1872 Дата публикации: 17.1.2006
Це велика проблема...алкоголiзм.
Тобi набридли
Проблеми i невдачi.
Ти хочеш бути
Супер-Героєм "Мачо".
Намагаючись пiти
Вiд буденних справ
З кишенi своєї
Ти пляшку дiстав.
Налив в склянку,
А потiм вилив в рот.
I ходиш шатаючись,
Як iдiот.
Ти наче в невагомостi,
Ти наче на орбiтi.
Всi клiтини мозку
Алкоголем перебитi.
Приспiв:
Зелений змiй
Спонукає до рiшучих дiй.
Дурна голова,
На додачу ще й трава.
Широкими очима
Ти дивишся на свiт,
Нiчого не бачиш,
В очах все мерехтить.
Алкогольне сп'янiння.
Драпопалiння.
Ти знову бачиш цi клятi видiння:
Жахливi створiння,
Всюди мерехтiння.
Вже пустило корiння
Це погане насiння...
Чи є ще спасiння?...
А згодом ти жити
Не можеш без Змiя.
I влiтку, i взимку
Тебе вiн зiгрiє.
Щодня ти горiлку дублиш,
I п'єш пиво.
Але органiзму це все
Не властиво.
Той змiй забирає
В тебе здоров'я:
Спирт поступово
Зливається з кров'ю,
Печiнка п'янiє,
I вже не працює.
Змiй клятий тiлом
I думками керує.
Приспiв:
Зелений змiй
Спонукає до рiшучих дiй.
Дурна голова,
На додачу ще й трава.
Широкими очима
Ти дивишся на свiт,
Нiчого не бачиш,
В очах все мерехтить.
Алкогольне сп'янiння,
Драпопалiння.
Ти знову бачиш цi клятi видiння:
Жахливi створiння,
Всюди мерехтiння.
Вже пустило корiння
Це погане насiння...
Чи є ще спасiння?...
Так, є ще спасiння, -
Це сила волi
Якщо не байдужа тобi
Своя доля,
Доля країни,
I всiєї нацiї,
То навiщо iти
Шляхом дегенерацiї?
Явища цього
Треба позбутись.
Забути про змiя,
Вiд нього вiдвернутись,
Допомогти тим,
Хто вiд Змiя залежний.
Кожен крок має бути обережний.
Разом ми - Сила,
Все подолати зможемо!
Врештi-решт ми Змiя переможемо!
Приспiв:
Зелений змiй
Спонукає до рiшучих дiй.
Дурна голова,
На додачу ще й трава.
Широкими очима
Ти дивишся на свiт,
Нiчого не бачиш,
В очах все мерехтить.
Алкогольне сп'янiння.
Драпопалiння.
Ти знову бачиш цi клятi видiння:
Жахливi створiння,
Всюди мерехтiння.
Вже пустило корiння
Це погане насiння...
Так, є ще спасiння!...
Ваше мнение: