РОМАНтик - Крик захоханого серця..
|
|
Жанр: лирика     Прочтений: 0 Посещений: 2164 Дата публикации: 15.12.2003
Крик закоханої душi
Я не знаю що зi мною, щось в менi тепер не так
Ти постала перед мною, не злетить вже мiй лiтак
Всi мотори поламались, очi бачать лиш тебе
Я не зню що робити, знаю, що люблю тебе
Знаю те, що ти щоночi до мене приходиш в снах
i твої веснянi очi з грузду зводять розум в прах
Я боюсь тобi сказати про мої всi посуття
Поки що лише писати, здатен на цю тему я
Ти маленька, невеличка, така радiсна завжди
i твоє веснятне личко нiби той струмок з води
Наяткни менi хоч трiшки, дай лиш знак, що маю щанс
i тодi нiщо на свiтi бiльше не розлучить нас
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2003-12-15 14:38:51 Масяня (и.о. Догмы)
|
 |
|
Зл_тайте - разом :-))))))))))
|
2003-12-15 15:01:33 Сама_по_себе
|
 |
РОМАНтик, ты забыл дописать с топике --- КОНКУРС!!!!
|
2003-12-15 16:03:54 Масяня
|
 |
|
Шото они все забыли:-)))Прям ужас какой-то:-)))
|
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|