Знаєш, мені дуже подобаються твої вірші. Давно я такого не читала. З кожним разом я дивуюся все більше й більше. Це просто якийсь постпостмодернізм. Так тримати! Чесно. Твої вірші класно підіймають настрій!!!!
2006-06-01 18:58:54хтзт))007
да это пост модернизм спасибо тебе за поддержку
2006-06-02 00:57:21Djoks&Djoker
Рифмично... но мне кажеться, что слишком отрывисто, нет плавности в мыслях, сплошной слог... но не плохо, даже хорошо!