Жанр: Лирика: Юмористическая поэзия Прочтений: 0 Посещений: 2002 Дата публикации: 3.9.2006
внаписал в єтом году на день рождение. слава богу все вішло совсем не так :)
День народження сьогодні,
В кишені ж блін ні грн.
І гості всі мої голодні
Вітати прийдуть же ж мене.
Як не повісять на галузі,
Чи не намнуть мені боки,
Скажу їм: «Я розвів вас друзі
На подарунки як лохів..!»
І полетять шалені мати,
А може ще щось полетить.
Ой добре що не бачить мати
Як її сину тут влетить.
Попустить всіх через годину.
Всі скажуть : «Ну ти і кондом!!!»
А я їм скорчу кислу мину –
Не смішно ж з зламаним ребром.
Всі розійдуться по оселях,
А я залишуся тут сам,
Наллю води собі я в келих
І сяду в крісло наче пан.
Промовлю тост я за здоров’я,
А другий тост… – нащо слова,
А третій тост пахне Любов’ю…
От так зустріну двадцять два.
16.06.2006 (заметте три шестреки)
Ваше мнение: