Alchimik - Без назви
|
|
Жанр: Лирика: Любовная     Прочтений: 0 Посещений: 1876 Дата публикации: 3.9.2006
Написано в нетверезому стані, під впливом наркотика, що зветься любов...
Наливай стакани повні,
Переллється хай за край!
У вині і у любові
Ми земний знайдемо рай.
Ти мене немов востаннє
Пригорни і поцілуй,
І вогонь мого кохання
На губах своїх відчуй.
Чи колись хтось бачив пекло?
Чи вернувся хтось з раю?
Мені вічності не треба,
Я і це життя люблю.
І якби колись на небо
Бог мене усе ж пустив,
Все-одно напевне п’яним
Я б дорогу загубив.
Мить ця, може і остання, -
Час даремно не втрачай,
І загублені бажання
Ти зі мною відшукай.
Навіть зорі помирають,
Й наш колись настане час.
Зрозумій моє кохання:
Ми живемо тільки раз.
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2006-09-04 02:33:37 Сергей Лобочев
|
 |
|
Супер!!!
|
2006-09-04 09:36:45 becouse madgahed
|
 |
|
дійсно гарно. приємно читати такі вірші:)
|
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|